SMART ENERGY s.r.o. - Služby pro fyzické osoby

Jste fyzická osoba, vlastníte, nebo jste uživatelem rodinného domu, bytu, chaty, chalupy a zvažujete pořízení tepelného čerpadla, solárního systému, nebo klimatizace?

Jaké služby Vám nabízíme, pokud zvažujete pořízení systému tepelného čerpadla, solárního systému, klimatizace?

Každé řešení, každou službu, každou dodávku plně orientujeme na zákazníka. Uvědomujeme si, jak je pro úspěšnou dodávku důležité znát a porozumět požadavkům každého zákazníka. Proto klademe velký důraz na služby konzultace a poradenství při výběru vhodné technologie, vhodného řešení, vhodných služeb. Tyto služby poskytujeme zákazníků zdarma formou osobních schůzek (nezávazných) a to individuálně, nebo při příležitosti výstav, seminářů, odborných akcí, kterých se SMART ENERGY s.r.o. účastní.

Pokud jste již rozhodnuti, pořídit si systém tepelného čerpadla, solární systém, nebo klimatizaci, potom Vám nabízíme tyto služby:

  1. Projekce řešení – cílem služeb „projekce řešení“ je nalézt nejvhodnější řešení, které nejlépe pokryje potřebu, nebo požadavek zákazníka. Nejvhodnější řešení znamená nalézt se zákazníkem shodu nad technologií, instalačních a ostatních službách, ceně za dílo. V této službě jsou zahrnuty např. výpočet tepelné ztráty objektu, technologické výpočty a dimenze jednotlivých technologických komponent, posouzení náročnosti úprav stávajícího tepelného systému, posouzení náročnosti na stavební připravenost objektu, posouzení vhodnosti umístění technologií atd.. Zdarma a nezávazně Vám zpracujeme nabídku, pokud nám zašlete vyplněný poptávkový formulář, který naleznete v příslušené sekci.
  2. Smlouva o dílo – každý projekt, který SMART ENERGY s.r.o. realizuje, má své obchodní, záruční a pozáruční podmínky definované smlouvou o dílo. V rámci jednání o smlouvě Vám nabízíme službu zajištění profinancování pořízení systému, kterou realizujeme prostřednictvím smluvních partnerů s předními bankovními a peněžními domy v ČR. Administrativní služba podpora pro získání stavebního povolení je doplňkovou službou, nabízíme Vám ji v případě, že nemáte vlastní zkušenosti příp. nemáte čas a chuť se touto činností zabývat. Služba podpora při získávání dotačního příspěvku ze Státního fondu životního prostředí ČR pro fyzické osoby je službou doplňkovou a vztahuje se na projekty solárních systémů a tepelných čerpadel.
  3. Dodávka řešení – zahrnuje služby: dodávka komponent a technologií, instalace systému, zajištění úprav stávajícího topného systému (pokud je součástí dodávky), nastavení a zprovoznění systému, testování systému, zaškolení obsluhy, předání systému uživateli.

Pokud jsme Vám dodali systém tepelného čerpadla, solární systém, nebo klimatizaci, potom Vám nabízíme služby Záručního a pozáručního servisu.

Záruční a pozáruční servis – je standardní nabídkou služeb po dodávce řešení. Po skončení záruky automaticky poskytujeme pozáruční servis v režimu minimálně 1 x ročně servisní prohlídky. Součástí záručního i pozáručního servisu je zákaznický servis, který umožňuje nahlásit závadu buďto prostřednictvím telefonní linky, nebo prostřednictvím formuláře, umístěného na webových stránkách firmy. Služby, které Vám nabízíme na rámec záručních a pozáručních služeb, jsou zaměřeny na kontrolu (revizi) a nastavení regulace systému (správně nastavená regulace systému spoří provozní náklady); služby zajišťující údržbu systému (jako prevence proti výpadkům systému); v případě změny obsluhy nabízíme zaškolení uživatelů/údržby.


V případě Vašeho zájmu o jakoukoliv zde uvedenou službu, využijte formulář centra podpory, nebo nás kontaktujete na telefonním čísle +420 326 971 100, nebo využijte e-mail servis(zavináč)smart-energy.cz.

tepelná čerpadla solární systémy klimatizace

SMART ENERGY s.r.o, Dřísy 136, 277 14 Praha – Východ tel./fax: 326 971 100, mobil 723 932 386 rklement@smart-energy.cz